Pitbull

Armando Christian Pérez

7,8
29 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pitbull

Napisano tu, że jest słabym muzykiem, bo tworzy prostą muzykę dla plebsu, i to tego
młodszego wiekiem - owszem, tworzy muzykę typowo dyskotekową i kłamie ten, kto powie, że
nigdy nóżką nie zatupał słysząc jakiś jego kawałek. Mnie osobiście podoba się muzyka raczej
spokojna i w wydaniu kobiecym, ale przecież na imprezie nie będę kręcić tyłkiem do takiej
muzy. A Pitbull to potrafi zrobić kawałek w rytm, z dobrym basem i aż chce się zarzucić włosami.

A co do wyglądu to przecież Kubańczycy też mogą być jaśniejsi - w dzieciństwie miał z tego
powodu problemy, szykanowano jego kolor skóry i oczu - rasizm w czystej postaci. Dzięki temu
jest (według mnie) bardziej charakterystyczny, co w show biznesie bardzo się przydaje.

I na koniec - każdy słucha takiej muzyki jakiej chce. Można mieć 40 lat i słuchać Hannah
Monatana, albo 12 i lubić HIM albo Metallici. O gustach się nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
pasha333

ja nigdy niczym nie zatupałam przy jego kawałkach, nie wiem czemu twierdzisz ,ze tworzy on muzykę typowa dyskotekowa, jak pod ten typ jego ''muzyka'' w ogle nie podchodzi. Dla mnie to zwykle jakieś nudne gadanie jest, jedynym plusem może byc jego charakterystyczny głos - nic po za tym.

hej, ile ludzi tyle opinii ;)

użytkownik usunięty
pasha333

wiem, wiem;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones