Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

najbardziej mi sie podobala scena w jej wykonaniu jak wpadla w histerie jak jej dziecko zabrali a wy co sadzicie ;p

martha14

nom,, ,to było dosyć smutne... rozpaczała, że aż sie coś we mnie działo. a teraz bedzie miała dziecko od tej chinki i chinka ma romans ( na 99%) z Carlosem... lol... Gaby taka ładna, a on z wietnamką ją zdradza,,, dupek

Mala_Mi_16

Cześć uroda to nie wszystko,ja ją tratkuje jak taką słodką idiotkę.No ta chinka może była mądrzejsza i tyle.Zauważcie jak ona biega,zawsze się wtedy śmieje totalna panienka.

Mala_Mi_16

Wszystkie scenki z Evą są fajne, a najlepsze te, w których sie wkurza i zapyla w tych swoich szpileczkach i ciesnych kieckach... Bosko to wygląda (hahaha) Ona jest najfajniejsza z tych wszystkich gosposiek:D

Mala_Mi_16

Wszystkie scenki z Evą są fajne, a najlepsze te, w których sie wkurza i zapyla w tych swoich szpileczkach i ciesnych kieckach... Bosko to wygląda (hahaha) Ona jest najfajniejsza z tych wszystkich gosposiek:D

martha14

Ona w każdej granej przez siebie scenie jest genialna!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones