Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

czy to ona śpiewa razem z Busta Rhymes tą piosenkę Don't cha????

moonlady

moje sledztwo internetowe wskazuje na to że to raczej ona...chociaż nie jestem do końca pewna:)

moonlady

to nie ona
z nim śpiewa Nicole Kea
Eva Longoria należała do Pussycat Dolls kiedyś

Kasiek_haz

To nie ona. Z Pussycats Dolls spiewa Nicole Scherzinger.

Kwiatek_3

Ona nie śpiewa ale jest tancerką tego zespołu. Śpiewała na soundtracku do 'Zatańcz Ze Mną' [ ten głupi film z J.Lo ]

Kasiek_haz

O niej właśnie pisze
Kea to jej przydomek :/

moonlady

Niee :P.
Kiedys wystąpiła z nimi gościnnie :).

sevanna

Mylicie sie :-)

W ciekawostkach jest mowa ze byla czlonkinia zespolu kabaretowego Pussycat Dolls...

The Pussycat Dolls - To zespol muzyczny
Pussycat Dolls - zespol zajmujacy sie tylko i wylacznie tancem ( Nalezala do niego Carmen Elektra stad o tym pamietam)

Cara

łeeee nie ma takiego podzialu jak ty mowisz! kiedys pussycat dolls tylko tanczyly a teraz nagraly plyte i zaczely kariere jako zespol muzyczny. a czy eva nalezala bądź nalezy do tego zespolu to juz nie wiem....

Fluorescent

to nie ona, tamta z teledysku ma zupełnie inne usta takie wypukłe na bank nie ona.

kosmitka_

http://www.pcdmusic.com/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=30 [www.pcdmusic.com/index. ...] ona ma na imię Nicole

Kristofer

Pussycat Dolls - zespol zajmujacy sie tylko i wylacznie tancem ( Nalezala do niego Carmen Elektra stad o tym pamietam)

Ekhm :] o ile pamietam, to ten zespol wciaż istnieje i tanczy w nim Carmen Electra!!! Wiec o pomyłce nie ma raczej mowy ( ogladałam kiedys jakis program o niej i była o tym mowa )

Cara

może podsumowujac:
1.Eva Longoria (prawdopodobnie) kiedys występowała z The Pussycats Dolls. Obecnie gra w serialu amerykańskim Gotowe na wszystko.
2.Z zespołem The Pussycats Dolls występuje Nicole Scherzinger.

cóż poradzić...jak obie panie są podobne :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
moonlady

Siemka!!

Zapraszam do mnie na konkurs na najsympatyczniejszą aktorkę!!

Pozdrawiam i dzięki za każdy oddany głos na konkursie!!

moonlady

ona należała kiedyś do tego zespołu tanecznego ale nie wystąpiła w żadnym teledysku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones