Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria
hedziok

Nie bądź śmieszny/a! 2 miejsce ma na nas wpłynąć! Człowieku gdyby ona na 1 utrzymałaby się przez 2 dni to chyba bym siępocieła i poszła do psychologa! Miejmy nadzieje, że jutro będzie 3... i tak w dół codziennie.

Darth_Sylas

Ty już powinnaś iść do psychologa, bo tak głupiej idotki, która tak podnieca się jakimś rankingiem chyba moje oczy jeszcze nie widziały...

Witcher

Zgadzam się z Pablem, Ty już powinnaś sobie zamowic wizyte u Bardzo dobrego psychologa. Co Ty wogóle za brednie wypisujesz dziewczyno.

"Człowieku gdyby ona na 1 utrzymałaby się przez 2 dni to chyba bym siępocieła i poszła do psychologa" ...

kleudius

Wy mnie chyba źle zrozumieliście. Chodziło o to, że ona nie zasługuje na 1 miejsce na liście "Top 100 Ludzie".
Cóż gra słów... Jeżeli poczuliście się urażeni to przepraszam. ;]

A co do Pabla czy ja cię obraziłam? Nie możesz odpisać bez używania epitetów!?

Przykro mi, ale nie mam nic więcej na swoje wyłumaczenie, ponieważ ten tekst rzeczywiście był głupi :) Mam nadzieje, że wybaczycie mi tą pomyłkę i puścicie w niepamieć słowa które podważyły moją opinie. Więc dla sprostowania napisze:

Według mnie Eva Longoria powinna spaść na jeszcze niższe miejsce ustępując miejsca wybitniejszym od niej aktorom. Nadal uważam, że 2 miejsce to za wysoko.
A co do podniecania się rankingiem masz rację. Zależy mi, aby na najpopularniejszej stronie filmowej w Polsce najwyższe miejsca w rankingach zajmowali aktorzy dobrzy, ogólnie szanowani i podziwiani za pracę jaką wykonują.

Darth_Sylas

a cage i connery za nią? toż to smieszne...dobrze ze już ta całą cuthbert spadła na 35 chyba miejsce...ale ten ranking i tak za bardzo mnie nie interesuje...nie jest on miarą talentu...

hedziok

To, że ranking nie jest miarą talentu to od dawna wiadomo. Jak inaczej wytłumaczyć to że np. (jedne z licznych przykładów) : Jessica Alba jest wyżej od Tarantino, Brando czy Williamsa? Chad M. Murray wyżej od Malkovicha czy Brody'ego? albo Audrey Hepburn? Ironsa? Spielberga?Costnera? To ranking popularności. Dobrze że przynajmniej Hopkins, Hanks, Depp czy Nicholson mają przyzwoite miejsca. Pomijając oczywiście Longorię na 2...

Skylaria

no już dobrze! nie musieliście mi tyle opisywać. Szkoda teraz że spadła na niższe miejsce :( cchyba 11- i tak moja ocena dla niej to 8/10 na taką zasługuje

hedziok

"Ty już powinnaś iść do psychologa, bo tak głupiej idotki, która tak podnieca się jakimś rankingiem chyba moje oczy jeszcze nie widziały."

Zgadzam Sie :D najlepiej do psychologa Rafalskiego z Klanu...tego do którego chodzila bożenka...bo nikt inny juz nie pomoze :)

olka473

A przy okazji.. Jeżeli to było do mnie Olko to wiec że jestem ON! a jeżęli do Madzi to nie będe sie sprzezcał :-]

hedziok

ona powinna mieć miejsce 100..no dobra albo przynajmiej 55 he he

hedziok

ona powinna mieć miejsce 100..no dobra albo przynajmiej 55 he he

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones