Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

HA HA HA... Jeżeli wszystkich co tu weszli szokuje wyglad normalnej, patrz: naturalnej, młodej kobiety, tzn, że sami sa NIENORMALNI!!! Ludzie obudżcie się z tego koszmarnego snu... Jeszcze trochę, a zaczniecie malować sobie wszystko...nawet narządy płciowe??? Przestaniecie się myć, bo nie bedziecie mogli patrzeć na prawdziwych siebie??? Podziwiam Longorię za odwagę pokazania swojego naturalnego piękna, bo sądząc po fotkach nie widać, żeby ją zaskoczono. Po prostu kobieta odróżnia zawodową tapetę od prywatnego wizerunku, makijaż dla niej to tylko maska, widocznie ona woli być Evą...A Wy???!!!
P.S. Nie mam nic przeciwko drobnym korektom, czasami wręcz wypada się LEKKO umalować... ale ludzie nie dajmy się zwariować!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wiosenna_zielen

ona nei ma wplywu na to ze ja pozmieniaja Photoshopem
licza sie rysy..uroda... bo to sie nei zmienia! na tych zdjeciach bez makijazu miala tylko zniszczona cere! a tak wyglada w miare dobrze! Nie kazda gwiazda wyglada tak dobrze nez makijazu jak ona! Ona jest poprostu piekna ! Ma piekna urode i rysy twarzy.. make up ja tylku udoskonala

wiosenna_zielen

Chyba mnie nie zrozumiałaś. Właśnie w tym problem, że ludzie hollywoodu, tacy jak Evka są jakąś izluzją, produktem marketingowym. Porównaj zdjęcie Evki bez make up'u do zdjęcia, które widnieje na filmwebie.
RÓZnica? Kolosalna!
Jaki wniosek? To własnie oni "malują sobie wszystko" jak to określiłaś. Makijaż? Norma. Ale jest róznica między makijażem a tapetą.
U większośći dziewczyn, które się malują nie ma ogromnej róznicy między "z" i "bez" bo nikt tu nie używa kosmetyków takiej jakości i przede wszystkim ILOŚCI jak sławne aktorki. A Eva? "Z" i "bez" to są dwie różne osoby. Wniosek z tego taki, że zKAŻDEJ wmiarę ładej dziewczyny dałoby się zrobić extra laskę,taką pod której adresem wypisywanoby peany pochwalne.
Oczywiście Evka jest bardzo piękną kobietą, ale jaka w tym zasługa pracy specjalistów a jaki w tym wkład natury? To już oceńcie sami.
Tyle ode mnie, dziekuję bardzo...

veritaserum

akurat Eva to jest anjgorszy przyklad z mozliwychQ
ja bym podala tu np Vanesse Hudgens, Keire czy emme! Sa brzydkie! i to bardzo! Ale dobrze wypromowane i umalowane sa uwazane za pieknosci co jest totalna bzdura!
Eva jest ladna sama w sobie... a to ze ma na tych zdjeciach zniszczona skore to wlasnie od make-upu!
Nie ma porownania tych zdjec...poniewaz zdjecie z filmwebu jest wyretuszowane i poprawione Photoshopem

veritaserum

Nizla z niej panienka i tyle. A kobiety ktore ja obrazaja to pierwsza oznaka zazdrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones