Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

No niestety, ale tutaj mamy standardowy przykład że talent nie dorównuje urodzie. Kto się zgodzi?

Lantis

Ja oczywiście

Lantis

piekna kobieta, ale umiejetnosci malo..

davides

Zerowe po prostu :)

cameron_baum

No, ja się nie zgadzam z tymi opiniami :)

Veridell

także się nie zgadzam, świetna aktorka

Lantis

Również sie nie zgodzę. Wg mnie gra świetnie.

rewelaa_2

nie powiem, że jest super wybitną aktorką, ale jak np. na serial komediowy to wystarczy (mam oczywiście na myśli Gotowe na Wszystko). Gra tam w porządku.

Lantis

A ja uważam, że w "Gotowych na wszystko" doskonale wcieliła się w rolę. "Mrs Solis" to genialna postać :-)

użytkownik usunięty
Lantis

ty chyba żartujesz przecież ona wraz z Bree grają najlepiej, rozśmiesza do bólu i rolę rozpieszczonej żonki gra rewelacyjnie.

Lantis

Odnalazla sie w roli Gabrielle z 'Gotowych na wszystko' doskonale, moze pozostale role w jakie sie wcielila nie byly odpowiednio dobrane, badz tak jak w temacie jej niezwykla uroda nie idzie w parze z talentem. Wedlug mnie jedna z najseksowniejszych aktorek jakie mozemy podziwiac ;)

SoSweet

http://www.modelki.us/obrazki/1287623018_7424.jpg
rzeczywiście BUHAHAHAHA

Schizofrenik_XXI_wieku

To logiczne, ze bez makijazu wyglada gorzej, po to chyba sie go uzywa, by zamaskowac swoje niedoskonalosci i sie upiekszyc. porownaj do inncyh aktorek bez makijazu, zreszta napisalam 'wedlug mnie jedna z najseksowniejszych...' twoje zdanie moze sie roznic od mojego.

SoSweet

spoko, po prostu ja tam wolę zobaczyć na czym stoje :) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones