Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Eva Longoria na 1 miejscu TOP 100!!!! Sensacja!!!. Gratulacje dla Evy :)

Pawelek

Gratulacje!!:) To pierwsze miejsce jest całkowicie zasłużone. Ona jest świetna. Bardzo się cieszę. Brawo Eva:)!!!
Pozdro:)

Pawelek

I tak ma być!! :D

Eva jest najlepsza :D Gratulacje :) Ale zaraz i tak znajdą się WIELCY ZNAWCY filmów i zaczną jej dawać 1 :/ Ale my sie nie damy :P

Pozdrawiam wszystkich jej fanów :) :*

Fairy_4

Wy chyba żartujecie??? Nie mam nic do Longorii , jest całkiem fajna i przedewszystkim ładna. Dobrze gra w gotowych na wszystko ale kurde to wszystko , tak naprawdę to jest jej jedyna rola (aha jeszcze strażnik który właśnie wchodzi do kin). No przykro mi ale na miejsce nr1 nie zasługuje. Ranking TOP100 Ludzie powinien oceniać umiejętności aktorskie , niezapomniane role , wszechstronność ról itp. I BŁAGAM TYM SIĘ KIERUJMY! Przecież spójrzcie kogo ma w tej chwili za sobą chociaż w "10" - ANTHONY HOPKINS TOM HANKS AL PACINO ROBERT DE NIRO MORGAN FREEMAN JACK NICHOLSON!!! Przecież to są aktorzy którzy w tej chwili zapisali się złotymi literami w historii kinematografii (no jak przynajmniej historii HOLLYWOOD) Chociażby sam Nicholson - 3 oskary + 9 nominacji !!!!!! Idziemy dalej SEAN CONNERY JOHNNY DEPP KEVIN SPACEY MERYL STREEP CHARLIZE THERON i tak dalej i tak dalej! No niestety Eva nie może się z nimi równać wręcz zaryzykuje stwierdzenie że NIE MA prawa! Mimo że lubię Evę to uważam to za nieporozumienie że uważacie ją za najlepszą

Pawelek

Widzialam z nia straznika. Wogle nie przekonala mnie do jej roli, jak dla mnie to ona sie sprawdza w desperate houseviwes ale napewno nie zasluguje na 1 miejsce!

Pawelek

Z pewnością nie zasługuje na bycie w 1 setce! Zobaczcie resztę "gwiazd" i porównajcie...

MegaTM

Jake napisał
"Gratulacje!!:) To pierwsze miejsce jest całkowicie zasłużone. Ona jest świetna. Bardzo się cieszę. Brawo Eva:)!!!"

Jak byś mogł, to prosił bym Cie bardzo, abys napisał czym ta Pani ( Longoria ) sobie zasłużyła na 1 miejsce w Top 100..
Chyba nie tym, że zagrała w "Gotowych na wszystko"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones