Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

według was która jest ładniejsza Eva LOngoria czy Scarlett Johansson ???
CZekam na odpowiedzi;););)

Eva_Longoria_3

zdecydowanie Eva Longoria!scarlett jest beznadziejna

użytkownik usunięty
Eva_Longoria_3

Obydwie są pasztetami hehe .Jedna ma wąsy ,druga ryj jak koń .

Eva_Longoria_3

Jasne ,że Eva Longoria ! A czemu porównujesz ją akurat do Scarlett johansson ?

Eva_Longoria_3

Zdwcydowanie Eva!!! Scarlett jest okropna!

konto_przeniesione

EVA LONGORIA! ...potwierdzam ;] wogole to smieszne pytanie - pomimo iz Scarlett jest piekna to wraz nie jest to ta liga co Eva ;]

ps Fanom super lasek polecam Roselyn Sanchez, mozna ja zobaczyc w przezabawnej komedii z 2005r -> 'Tajniak z klasa' - babka tez ma styl, jak dla mnie 2 miejsce na swiecie no bo number 1 to oczywiscie Eva Longoria!!! :P

emtec

Zapomnialem wspomniec o jeszcze jednej super lasce, ktora ustepuje tylko Evie i wcale nie jest gorsza od Roselyn Sanchez - to Paula Patton - normalnie miodzio, przyjemnie sie ogladalo z nia DEJA VU - dziewczyna ma talent i wcale nie musi sie duzo odzywac bo i tak jest na co popatrzec ;)

Eva_Longoria_3

zdecydowanie Eva Longoria! Nie wiem co ludzie widzą w tej johansson: przecietna uroda, bardzo niekształtna twarz

użytkownik usunięty
Baron_Samedi

Scarlett coś w sobie ma, ale kompletnie nie podoba mi się jej uroda. Eva jest piękna. Roselyn Sanchez, o której była tu mowa, przegrała z Evą casting do roli Gabrielle Solis.

Eva_Longoria_3

zdecydowanie Eva!!! Jest przesliczna. Ponadto dosc sympatyczna. Scarlett nie ma tak ciekawej urody, ot zwyczajna blondynecza... W dodatku ma jakis dziwnie zadarty nos :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones