Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Ludzie opamiętajcie sie, dając Jej ocene 1 lub 2, tylko po to aby spadała z 1 miejsca, postępujecie tak samo jak Uzytkownicy którzy Jej wystawiaja ocene 10 ( za jedna role "Gotowe na wszystko").
Ja Jej osobiście nie wystawie zadnej oceny, nie wystawie Jej oceny ponieważ widziałem Ją tylko w jednej roli, a jedna rola to stanowczo za mało, abym mogł Ją w jaki kolwiek sposób ocenic..

kleudius

Żeby nie było niedomówień, dla mnie jest to paranoja że ta Pani jest na 1 miejscu, ale jeszcze większą paranoją było by dla mnie wystawienie 1 tylko po to, aby spadła w TOP 100..

kleudius

Niestety idioci będą tak robić (czyli wystawiać jej jedynki tylko po to żeby spadła z pierwszego miejsca). Takich to od razu powinni topić:d

kleudius

Ja ją widziałem w tym serialu i w "Strażniku". Trzeba przyznać, że grać potrafi, a uroda ("nabyta", a nie wrodzona) jej tylko pomaga w karierze. Coś mi się wydaje, że taką jeszcze zrobi.

kleudius

Dobrze, że mnie nie utopią - ja jej dałem 2 :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones