Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 398 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Gdzieś czytałam, że Eva w jakimś reportażu przyznała, że jest głupia i że woli od siebie mądrzejszych mężczyzn. A ja się z ty zgadzam! Ona nie jest wcale piękna, nawet ładna. Niepodobna mi się jej sztuczna urodo. Wszyscy uważają ją za ładną, dlatego że ma zawsze kilogram tapety na sobie...

Nihal

Wpadka! Przez przypadek pomyliłam się i zamiast do Eva Mendes napisałam ten post do Eva Longoria Parker. Przepraszam. One są do siebie takie podobne... Ale i tak bez makijażu wygląda strasznie!

Nihal

co ty.. ja widziałam jej foty bez makijażu i dla mnie jest ładna

Nihal

;/
Bez makijażu wygląda ślicznie. Makijaż dodaje jej pewnego rodzaju blasku. Każdy inaczej wygląda bez makijaż, a w nim. Na przykład ty.

Dziewczynka_bez_zapalek

z tego co wiem w 5 sezonie wystąpiła w jednym odcinku bez makijażu (może miała jakiś lekki) i wyglądała bardzo ładnie. ;)

MiLusSia

Tego rodzaju kobiety wyglądają ślicznie nawet bez makijażu.

Lovly

Are you sure?

http://stylefrizz.com/img/eva-longoria-without-makeup.jpg

Vincent_Malloy

myślisz, że pokazując mi jakieś przypadkowe zdjęcie, na którym najzwyczajniej źle wyszła i akurat była bez makijażu zmienisz moje zdanie ? nawet z makijażem mogła wyjść niekorzystnie, ja uważam że jest bardzo ładna

Lovly

Skoro tak chcesz link wklejony przeze mnie interpretować to już Twoja sprawa;] Co do piękności - nikt nie wygląda pięknie przez 24h na dobę, szczególnie kobiety, które się malują. Również uważam, że jest b. ładna, ale nie zachwycajmy się nad jej boskością, gdyż ciągle świecić piękną twarzą nikt nie może - nawet BOSKA Eva Longoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones