Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

dawać jej 1 aby spadła jak najniżej, teraz na 12 aby te wasze WIELKIE GWIAZDY były na pierwszych miejsach, co już jesteście zadowoleni że jest na 12?

:|

aż sie chce powiedzieć że są ludzie i parapety :|

Mara_2

~~ona nie zasługiwała na 2 miejsce. a taką samą głupotą jak ocenianie na 1 jest wstawianie 10 (ona nie zrobiła nic pożądnego tylko zagrała w serialu :|) niech się pokarze w kilku filmach. ocenianie za wygląd (co napewno nie jednym się zdaża) jest żałosne!~~

pozdrawiam bryce

Mara_2

ale denerwuje mnie to gdy ktoś daje 1 jakiejś osobie tylko dlatego aby jego ulubiony aktor był najwyżej, nawet gdy nie gra w wielu filmach :|

Mara_2

Mnie też ;/ a najlepsze jest to że Eva bardzo dobrze gra...I nie zasługuje na 12 miejsce tylo na wyższe..conajmniej na drugie :)

Mara_2

tak Mara, tu masz racje. dlatego ja nie zniżam się do tego poziomu.

Bryce

Ja Eve widzialam w 3 filmach.! we wszystkich grala super.! nie dalam jej 10 dlatego ze jest ladna czy cos ale tylko dla tego ze ma talent.! zasluguje zeby byc conajmniej w piecdziesiatce :P

Mara_2

ja daje ocene w 90% za talent a w 10% urode, więc gdy aktor gra świetnie i ale niezbyt urodziwy dam 9 a gdy świetnie gra i jest urodziwy wtedy dam 10, to jest mnie sprawiedliwa ocena, a Eva nie jest wyjątkiem, widziałam ją jeszcze w dwóch innych filmach oprócz serialu i jej gra bardzo mi się podobała

:|

Mara_2

...to drugie co tam pisze jest nie ważne bo mi sie komp wiesił......

Mara_2

Bryce, pomyśl sobie ze ja tak nie robie, nie daje 10 za urode ale za talent i wygląd, bo mimo wszystko jak jest brzydki aktor ale ma talent dam mu 10 ale jak jest ładny aktor i też ma talent dam mu 10, trudno jak nie rozumiesz...

Mara_2

Ja wystawiłem 4. No cóż, bez przesady - ona nie zagrała chyba jeszcze swojej życiowej roli, a jeżeli już zagrała, to ocena 4 i tak jest za wysoka.
I jeśli twierdzisz, że ktoś wystawiący jej ocenę 1 jest "be", to kim musi być ktoś, kto wystawia jej ocenę 10 - niespełna rozumu? Tak to wygląda, według twojego rozumowania.

opoz

wy nic nie rozumiecie!

mi chodzi o to że denerwuje mnie to gdy ktoś daje 1 albo odrobine wyzsze oceny tylko dlatego bo chce aby jakiś sławniejszy aktor był jak najwyżej a ten z mniejszym doświadczeniem jak najniżej, oto mi cały cały czas chodzi

koniec .

Mara_2

A czy to nie działa również na odwrót. Dajesz ocenę 10, bo chcesz, żeby twoja ulubiona postać była wyżej od kogoś, kto możliwe, że na to bardziej zasłużył - swoją pracą, grą, poświęceniem, oddaniem, itp. Ja nie twierdzę, że Eva posiada te cechy w mniejszym stopniu, ale jeszcze tego nie miała okazję udowodnić - to chyba wina słabych i mało znanych ról, bo ja osobiście poza GnW i Strażnikiem - dość przeciętnym filmie, nie widziałem jej w żadnej innej roli. Dlatego uważam osobiście, że 35 miejsce w rankingu FW, to i tak bardzo wysoka pozycja i nie powinnaś narzekać.

A swoją drogą, myślisz, że dając jej ocenę 4, chciałem, żeby moja ulubiona postać była wyżej od Evy? Be obrazy, ale w moich ulubionych jest zupełnie inna liga.

opoz

opoz, ja nie mówie ze dałeś Evie 4 dlatego aby inne osoby były wyżej, ale mówie o niektórych osobach które robią to z premedytacją i się z tym nie kryją że dają 1 własnie dlatego. Szanuje Twoje zdanie, no ale każda osoba ma inny gust.

pozdro :)

Mara_2

no tak 57 miejsce, w kilka dni, bardzo dziwne

użytkownik usunięty
Mara_2

NIE BĘDĘ OCENIAĆ EVY LONGORII, BO NIE WIDZIAŁEM JEJ W ŻADNEJ PRODUCJI, ALE LUDZIE WYSTAWIAJĄ JEJ WYSOKIE OCENY TYLKO DLATEGO, ŻE ZAGRAŁA W "GOTOWYCH NA WSZYSTKO". TO ZA MAŁO. AKTORZY, KTÓRZY SĄ NA TOP LIŚCIE, POWINNI WYKAZAĆ SIĘ W WIELU PRODUKCJACH, TYMCZASEM EVA LONGORIA MA KRÓTKĄ FILMOGRAFIĘ.

ej wyobrazacie sobie co by sie dzialo jakby paris hilton zadebiutowala na 1 miejscu? haha a czepiacie sie evy longorii a skoro chodzi juz o talent to co do cholery w top 10 wyzej od deppa nortona pitta i MERYL STREEP robi BRUCE WILLIS???????????????????????? ??????????? za swoje zloite maliny i co ztego ze zagral w wielu filmach jak zagral SLABIUTENKO

Mara_2

ani ona piękna http://celebrities.blog.pl/archiwum/index.php?nid=10133627ani [celebrities.blog.pl/arc...] utalentowana, po prostu modna, chwilowo

ale każdy ma prawo do swego zdania

zap

ja tam nic nie widz ena tej fotce a po drugie jest utalentowana i nie wmawiaj ludziom na sile ze nie a jest ladna bo byla modelka i pochodzi z takiego kraju gdzie BYCIE LANDYM to rzecz normalna

JohnnY_3

"ej wyobrazacie sobie co by sie dzialo jakby paris hilton zadebiutowala na 1 miejscu?"

Ale nie jest, więc nie rozumiem tego twojego dalszego rozumowania: "a czepiacie się..."
Jakby była na 1 miejscu, to i tak nie odpuścił bym sobie odpisania na komentarz MaRy.

opoz

Eva teraz jest na 52 miejscu. Od wczoraj spadła o kilkanaście miejsc. Jesteście zadowoleni? Jak dla mnie na 1 czy 2 nie zasługuje, ale bez przesady!

opoz

Eva teraz jest na 52 miejscu. Od wczoraj spadła o kilkanaście miejsc. Jesteście zadowoleni? Jak dla mnie na 1 czy 2 nie zasługuje, ale bez przesady!

Aimee

No muszę przyznać, że to trochę dziwna sytuacja. Po tym wszystki jestem w stanie się zgodzić, że ludzie mogą czuć zazdrość i wystawiać niskie oceny tej aktorce.
Prawie 20 miejsc w dół w ciągu 2 dni - trochę to dziwne...

opoz

opoz zgazdam sie z tym i teraz smiem powiedziec ze wyzesz jak 52 miejsce ejst WIELU GORSZYCH OD EVY AKTOROW i co ? i jakos oni tam sa np od roku ale przeciez eva jest ladna dlatego musi spadac w dol bo tlyko starzy aktorzy sa dobrzy heh

opoz

tak samo dziwne jest to że na początku nie było jej na liście a potem od razu wskoczyła na 1 miejsce. nikt nie czuje zazdrości tylko niesprawiedliwość.

Skyler

becia16: ona dopiero wskoczyla na liste gdy uzyskała 1000 głosów i tak się złożyło że jej średnia była na tyle wysoka żeby wskoczyć na 1 miejsce.

MaRa: widać to ty mnie nie zrozumiałaś. może nie wyraziłam się zbyt jasno. trudno. nie mam ochoty ci tego tłumaczyć.

a tak w ogóle to przejmujecie się Evą (że tak utalentowana a na 57miejscu), a zauważcie że wiele świetnych aktorów/aktorek i reżyserów jest na jeszcze gorszych i niesprawiedliwych miejscach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones