Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 404 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

dla mnie jest to "śmieszne" że aktorka która zagrała w kilku filmach jest na pierwszym miejscu:/:/:/ wogole na to nie zasługuje być przed takimi sławami jak Johnny Depp, Al Pacino, Tom Hanks lub Robert de Niro....to są aktorzy...maja na swoim koncie wiele wspaniałych rol...a ta eva...poprostu jakiś wypierdek...ładna to może ona jest ale z toną makijażu na twarzy:/:/:/

Aleksjae

i tak jutro spadnie na jakieś 50 conajmniej....

użytkownik usunięty
Rever

kilka osób wystawi jej ocenę 1/10 i spadnie...Tak samo było z Charlie Hunnamem.

No cholera jasna! Jak ją zobaczyłam na pierwszym miejscu to myślałam, że rozwalę komputer. Do dupy ten cały ranking, ot co! Jeden dla Evy! No bez przesady....



Dobra, trochę mnie poniosło...Ale 1 wystawię.

Sophie_Neveu

A tak jeszcze gwoli ścisłości: ja nikomu nie zazdroszczę. Dziękuję.

Sophie_Neveu

spokojnie... "nowi" na liście zawsze zajmują wysokie pozycje... ja ją akurat całkiem lubię 6/10... ale też uważam, że to drobna przesada... ale jak ludzie zobaczą, to zaraz ją zaczną oceniać i zajmie odpowiednie miejsce...

nemezis

Pamietajcie, że to rankingi popularności, większość ocen jest wystawianych na zasadzie lubie-9or10 nie lubie -1or2. To zwyczajny ranking popularności, ja swoje wiem i dobrzy aktorzy zawsze będą u mnie na pierwszym miejscu.
Gwiżdże na ten ranking. ole

Yasiu

no moze i to nie jest sprawiedliwe że Eva jest czy tam byla (nie wiem nie sprawdzalam) na pierwszym miejscu w rankingu, ale to chyba nie powód żeby od razu wszyscy temu przeciwni dawali jej ocenę 1 prawda???????? chyba wystarczy jak każdy oceni ją na tyle na ile sądzi że będzie sprawiedliwie, a nie każdy teraz będzie stawiał jedynke bo przecież Eva musi spaść na sam dół :| bezsensu moim zdaniem jest właśnie takie zachowanie, a to że Eva si znalazła na pierwszym miejscu świadczy tylko o tym że jest teraz na topie bo top100 to właśnie ranking ludzi na topie a nie tych najlepszych.

Aleksjae

żarty jakieś chyba ...

De Niro albo Pacino powinni być na jej miejscu ... ;/

Aleksjae

Ja jej dałam 8/10 bo ją lubię za rolę w DH i uważam że jest dobra aktorka choc wielkie role jeszcze zapewne przed nią... W każdym razie też jestem za tym żeby spadła, bo pierwsze miejsce to stanowczo za wysoko, powinna zagrac w jeszcze paru filmach żeby w ogóle brać ją pod uwage do Top100.

Aleksjae

No to jak? Dajmy jej 1 i będzie po krzyku i przynajmniej naprawde dobrzi aktorzy będą w pierwszej dziesiątce, tacy jak Jack Nicholson, Robert de Niro, Al Pacino, Tom Hanks, a nie żadna Eva Longoria :-)

Aleksjae

Dobra! Ja jej daje 2.

pro415

Widzialam z nia straznika. Wogle nie przekonala mnie do jej roli, jak dla mnie to ona sie sprawdza w desperate houseviwes ale napewno nie zasluguje na 1 miejsce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones