Eva Longoria

Eva Jacqueline Longoria

7,9
4 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eva Longoria

Eva musi zacząć GRAĆ W FILMACH.Przecież Gotowe na Wszystko to fajny serial
ale nie będzie trwać wiecznie.Ona powinna czytac FILMOWE SCENARIUSZE,i
jednocześnie grać w serialu i w filmach.Bo gotowe to nie moda na sukces,a
jak serial się skończy to ludzie o niej zapomną.Na samej urodzie i jednym
dobrym serialu nikt nie zbudował długotrwałej kariery.

ulisseska1989

Joan Collins to taki szybki przykład. Chodź była ok 20 lat starsza od Longorii w chwili największej popularności.

wmbco

Ale grała w filmach w latch 60 ,50 Collins

ulisseska1989

Dokładnie. Chętnie bym ją oceniła, ale oprócz Gotowych to widziałam z nią tylko jeden film. Marnuje się :(

ulisseska1989

Oczywiście, że minie, bo nie jest wybitną aktorką. Gra w filmach tyle, że słabych, albo nie wyświetlanych u nas. Nie zagrała w żadnym hicie.
Ja ją uwielbiam z rolę Gabi. Lepiej być zapamiętanym z jednej roli niż nie zapamiętanym z wielu.

kybe

W Hollywood wystarczy że aktorka jest ładna, nie musi mieć talentu. Eva jeszcze zabłyśnie, a poza Gotowymi grałą jeszcze w Dragnet i Strażniku, więc nie gadajcie że była tylko durna gosposią.

MilesQuaritch

Dzieciaka niech już urodzi, bo przekwitnie! Macierzyństwo ważniejsze od kariery jest i zdrowsze!

aniolek1234

Sądzę że ważniejsza jest kariera, bo kariera to pieniądze, a bez pieniędzy rodzina się rozpada.

ulisseska1989

a dlaczegóż tak sądzisz że jej sława szybko minie, czy aby może ty ją zastąpisz

ulisseska1989

widziałam ją w jednym filmie, nie jest wcale dobrą aktorką, wsszedzie to samo. Niczym nowym nie zachwyca, drewno...

nikola100

sama zaprzeczasz sobie --- widziałam ją w jednym filmie --- wszedzie to samo
jak można kogoś ocenić po jednym filmie - hmmm - czyli jeśli wszedzie to samo - to znaczy że widziałaś ją więcej niż w jednym filmie ???
i na koniec nie wylewaj z siebie już więcej twojej zawiści i zazdrości

ulisseska1989

Jako aktorka mi się podoba i powinna zacząć grać. "Strażnik", "Gotowe na wszystko", "Nawiedzona narzeczona"- niektóre filmy/serial z jej udziałem mi się podobały.

ulisseska1989

nie zapominajmy o Geoergu Clooneyu, o Jennifer Aniston i innych, którzy wciąż są popularni. Gotowe, Przyjaciele i Ostry Dyżur to seriale o wspaniałej oglądalności, a o ich aktorach się nie zapomina (mam na mysli jedynego, który się wybije, jak to zwykle bywa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones