PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817047}

Dora i Miasto Złota

Dora and the Lost City of Gold
5,9 5 282
oceny
5,9 10 1 5282
Dora i Miasto Złota
powrót do forum filmu Dora i Miasto Złota

Mam pewnen dylemat. Do kogo ma być ten film? Bo na pewno nie do dzieciaków w wieku +5 XD Widziałam te chore zwiastuny.
To co niby do starych fanów,którzy są w moim wieku ( czyli gimnazjaliści/ licealiści) ? XD
Jeszcze te SG... ten Butek ( chyba tak miała na imię ta małpa) i ten lis z opaską ( nie pamiętam jego imienia)

Jedno jest pewne, będę bronić jak lwica moją najmłodsza siostrę ( która ma 5 lat) przed tym filmem.

Eragona

"SG"?? masz na myśli "CG"/"CGI" czyli "Computer-Generated Imagery"?

A ten film jest dla fanów którzy już dorośli i mogą zebrać się w paczkę by obejrzeć ten film będąc po kilku piwach lub będąc pod wpływem czegoś innego i śmiać się z niedorzeczności.

ocenił(a) film na 9
Eragona

ten film jest dla tych, którzy pamietają Dorę z kreskówek. ja jako matka przeszłam chyba wszystkie odcinki telewiazyjne i miło mi było obejrzeć Dorę w wieku prawie (obecnie) mojej córki. Świetny film.

Eragona

Ten film jest skierowany do kryptopedofilów ;) Poza tym jest to świetny przykład na to, że niektóre kreskówki są nieprzetłumaczalne na język kina.

odmorzadomorza

Czyli dla twoich starych?

monolith_filmaniak

dla twoich też

Eragona

Ten film jest dla podstarzałych zwyrodnialców , którzy pamiętają jak Michael Bay specjalizował w transformersach aktorkę która gra tu główną rolę, a wtedy miała kilkanaście lat

bolerkomanman

Teraz pojawiły się pierwsze recenzje i podobno nie jest aż taki zły :/

bolerkomanman

Sexualizowal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones